Eski sevgiliyi geri kazanmak

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

GÜNCELLEME GÜNCELLEME!!!

Bu yılda herkes okusun ve herkes eski sevgiliyi geri kazanmak için yayıncı Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı ücretsiz teslim ediyor.

Evet, yanlış okumadınız. Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı artık ücretsiz. Yapmanız gereken üstteki resime tıklamak ve cinsiyetinize göre kitabı seçmek. Okumak için ise Boojaro Güvenli Kitap Okuma Platformunda kayıt olmanız gerek. Ayrıntılar Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı ücretsiz teslim edilen sayfasında bulabilirsin.

Bu Fırsat Kaçmaz!!!

Bu 10 taktikle eski sevgiliyi geri kazanmak artık rüya değil!

Vereceğimiz taktikler kimler için? Hepiniz için!

Askerdeki eski erkek sevgiliyi geri kazanmak isteyenler ya da uzaktaki sevgiliyi geri kazanmak isteyenler, aldatan sevgiliyi geri kazanmak isteyenler ya da aldatma hatasına kendisi düşmüş ve aldattığım eski sevgilimi geri kazanmak için ne yapmalıyım diye merak edenler, taktik arayan erkek okuyucular, kadın okuyucular…

Yani eski sevgiliyi nasıl kazanabilirim diyen herkes için.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapılmalı?

Eski sevgiliyi geri kazanmak için mesaj, özel sözler, bazı dualar ya da ters psikoloji gibi taktikler nedir nasıl yapılmalıdır sorularının cevapları aşağıda. Aşağıdaki satırlarda, dünya çapında araştırma yapan 2 ilişki uzmanının eski sevgiliyi geri döndürmek için geliştirmiş olduğu 10 yöntemi bulacaksınız. Fakat şimdiden belirtelim, bu 10 ayrı metottan sadece birini ya da birkaçını uygulamak değil mesele.

Hepsini eş zamanlı olarak yapmak gerekiyor. Eski sevgiliyi geri kazanmak için belirlenmiş bir yol haritasının ayrı birer adımı gibi düşünmeniz gereken taktikler bunlar. Mantığı kavrar ve sabırla devam ederseniz eski sevgiliyi bir süre sonra geri kazanmak mümkün. Nasıl mı bu kadar eminiz? Onu da ilerleyen satırlarda anlatacağız.

Haydi başlayalım.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için 10 Taktik

1 hafta 7 gün

1-Frekans Değiş

uzun boylu olmak istiyorum

Eski sevgiliyi geri kazanma yollarında ilk adım Frekans değişimidir. Aranızda ne geçti, nasıl ayrıldınız önemi yok. Çünkü ilişkilerde en ağır suç olan aldatmanın bile doğru hamleler neticesinde affedilebildiği bir dünyada, eski sevgilinizle kavuşmanız önünde hiçbir engel yok. Ama ilk aşamada önemli olan, eski sevgiliyi geri getirmek ve onu kazanmak için ne kadar kararlı olduğunuzdur.

Kararlıysanız ve bu yolda sabırla devam edecekseniz işiniz kolay. Yani saf bir şekilde eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum demeye son verip, akıllı bir şekilde “eski sevgilimi geri kazanma konusunda kararlıyım” frekansına geçmelisiniz.

Aradaki farkı umarız ki görebiliyorsunuzdur. Uzmanlar bu frekans değişiminin kesinlikle en önemli ilk adım olduğunu vurguluyor ve uygulanacak taktikler öncesinde bu zihin yapısına mutlaka geçmek gerektiğini savunuyor.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için büyü gibi hurafelerle vakit kaybetmeden, bu yolda sabırla ilerlemeli, aşağıda izahını yapacağımız diğer her bir taktiği yılmadan uygulamalısınız. Eğer onu gerçekten geri kazanmak istiyorsan bunu yapabilirsin. Ama zayıf halka isen bir arpa boyu yol gidemezsin. Bu yüzden önce frekans değiş. Kararını al ve emin adımlarla hedefe doğru ilerle.

2-Timing Yap

Eski sevgilimi tekrar nasıl kazanırım diyen biri için Timing ayarlaması yapmak çok önemlidir. Timing, yani zamanlamayı belirlemek eski sevgiliyi geri kazanmak adına çok etkili bir taktik. Ama taktiklerden sadece biri. Eğer kötü bir ayrılık yaşamışsanız, birbirinize yutulması zor sözleri bol miktarda sarf etmişseniz onun kalbini tamir edip kazanmak o kadar kolay değil. Bir gecede onu geri kazanmak imkansızdır.

Ona da kendine de zaman vermelisin. Eski sevgiliyi mesajla geri kazanmak hızlı bir yoldur ama bu gibi hızlı hamleler öncesinde yapman gereken bazı hazırlıklar var. Onla görüşmek için acele ettiğini öngörmek zor değil ama bu sayfada öğreneceğin 10 taktikten her birinin özel bir timing ayarı var.

Onla acilen irtibat kurar ve onu geri kazanmak için ikna edici sözler söylemeye çalışırsan bu seni itici biri yapacaktır. Eski sevgiliyi nasıl kazanabilirim diyen birinin Timing Taktiğine çok önem vermesi gerek. Onu geri kazanmak için ters psikolojide de yeri olan baskı ve ısrarcılık kartını oynamamak çok önemli. Bu nedenlerle Timing yapın ve doğru zamanı bekleyin.

3-Kış Uykusu Taktiği

Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalı sorusunun cevaplarından biri de Kış Uykusu taktiğidir. Onu geri kazanmak için dua edip boş duracağınız bir dönem değil bu. Ama kesinlikle üzerine gitmemeniz gereken bir kış uykusuna yatmalısınız. Yapılabilecek en büyük hatalardan biri onun üzerine gitmek ve onu yeni bir ilişkiye zorlamaktır.

Onu aramak, sonu gelmeyen mesajlar yollamak, aşk dolu ya da sitem dolu sözler söylemek ve mail atmak gibi düşüncelerinizi yok edin. Onu yeni bir ilişkiye ikna etmeye çalışmanız, ortak arkadaşlarınızla haber yollamanız ya da ayaklarına kapanmanız size fayda değil zarar verir. Kış uykusuna yatmalı, senin hakkında iyi ya da kötü herhangi şeyler duymasına engel olmalısın.

Kış uykusu taktiği eski sevgiliyi geri kazanmak için geliştirilmiş taktiklerden önemli bir tanesidir. Eski sevgiliye paradoksal müdahale olarak da adlandırılır bu yöntem. Ters psikolojide de önemli bir yeri bulunmaktadır. Onun nazarındaki olumsuz imajın üzerini örtecek çok etkili bir taktiktir.

4-Freshen Taktiği

uzun boylu olmak istiyorum

Eski sevgiliyi geri kazanmak için ters psikoloji adı altında bir diğer taktik ise Freshen taktiğidir. Çok etkili taktiklerden biridir. Sevilen kişiden ayrı düşüldüğünde içine girilen boşluk ve üzüntü hissini yok saymakla beraber, bu dönemi kendi avantajına çevirecek şeyler yapmak mantığı güden bir taktiktir. Onla ayrıldığından beri sen de birçokları gibi kendini salmış bunalımlı bir hale bürünmüş olabilirsin. Freshen taktiği der ki o seni böyle gördüğünde ya da böyle olduğunu duyduğunda “Tüh yazık! Çok üzgün ve mutsuzmuş.

Öyleyse hemen ona geri döneyim, kollarına atlayayım” demez. Aksine onun gözünde küçülmene sebep olursun. Bu nedenle ters psikoloji ile ilerle. Buhranını, kederini ona gösterme, kulağına gitmesine izin verme. Ters hareket et, eskisinden daha iyi görün. Böylece seni gördüğünde ya da bu iyi halinden haber aldığında sana aşık olduğu o ilk zamanları ona hatırlatmış olursun.

Taş değilse, kalbinde bir yerlerde sana duyduğu eski duyguları hatırlar ve bu ters psikoloji ile kalbindeki kapı tekrar aralanır. Bu taktik, eski sevgilisiyle şu sıralar görüşmeyenler için bile geçerlidir. Çünkü hazırlanmanız gereken her şey bittiğinde onla irtibat kuracaksınız ve o gün geldiğinde sizi harika görmesi şansınızı çok ama çok arttırmış olacak.

5-List Up Taktiği

Eski sevgiliyi geri kazanmak için geliştirilmiş taktiklerden biri de ilişkiniz boyunca pişman olduğun şeyleri ve de hatalarını listelemektir. Kendini son derece objektif bir gözle değerlendirmeli, tüm hatalarını gözden geçirmeli ve bir liste yapmalısın. Aranızda geçen tüm tatsız anılar için sadece eski sevgilisini suçlayan kişilerdensen yol kat edemezsin. Yaşananlar için onu suçlamayı bırak.

Sen kendi yanlışlarınla ilgilen. Sorunları gerçekçi bir değerlendirme ile ele al. Eski sevgilinle seni ayrılığa taşıyan şeyleri tespit et. Eski erkek sevgiliyi geri kazanmak ya da kız sevgiliyi kazanmak için List up taktiği çok etkili bir yoldur. Mutlaka uygulanmalı. Böylece ilişki zamanındaki tıkanıklıkların nelerden kaynaklandığını tespit edebilir ve onla irtibata geçtiğinde sendeki olumlu değişimi görmesini sağlayabilirsin.

6-Pembe Yol Taktiği

Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum diyenlerin uygulaması gereken bir diğer taktik ise Pembe Yol taktiğidir. Pembe Yol taktiği eski sevgiliyi geri kazanma sürecinde kişinin hem kendine hem de hedefine doğru odaklanmasını ve bu odak esnasında ilişkiye fayda katacak şeylerle uğraşılması mantığı ile ilerliyor. ilişki uzmanları buna Pembe Yol taktiği diyor ve bu süreçte kişinin özellikle kişisel gelişim konularına yönelmesi öneriliyor.

Eski sevgilinizle irtibat kuracağınız ilk gün ve sonraki görüşmelerinizde onu etki altına alabileceğiniz yönde kişisel gelişim konularına ağırlık vermeniz mutlaka tavsiye ediliyor. Pembe Yol taktiği için işinize çok yarayacak bir kitapla tanıştıralım sizi. Tam da bu konuyla ilgili. Eski sevgiliyi geri kazanma kitabı olarak bilinen “Eski Sevgiliyi Elde Et” isimli pdf kitabı buraya tıklayarak indirebilir ve okuyabilirsiniz.

Bu pdf kitap sayesinde onla ne zaman ve nasıl irtibat kurmanız gerektiğini, o irtibat esnasında ve sonrasında neler yaparak onu etkiniz alabileceğinizi, özetle size yeniden aşk duymasını nasıl sağlayacağınızı bu kitaptan sırasıyla öğrenebilirsiniz. Eski sevgiliyi geri kazanmak kitabi indir işlemini yukarıda verdiğimiz linkten yapabilirsiniz.

7-Budapeşte Makası

eski sevgiliyi geri kazanma

Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları içerisinde Budapeşte Makası da hayli etkili taktiklerden biridir. Eski sevgilinle olan ortak arkadaşlarını akıllıca kullanmayı hedef alan bu taktik, onlarla eğlenceli anlar geçirmeni ve bu anların eski sevgilinin kulağına gitmesini sağlamayı salık verir. Eski sevgiliyi psikolojik bir tür makasa almak gibi!

Ortam yaratıyor, organizasyonu yapıyorsun ve gülüp eğlenmene bakıyorsun. Bu durum eski sevgilinin kulağına gittiğinde maruz kaldığı ters psikoloji, sana karşı bir çekim hissetmesini sağlıyor. Yalnız dikkat etmek gerekiyor ki bu organizasyon sonrasında senle ilgili nahoş şeyler duyacak olmasın! Budapeşte Makası taktiği risklidir ama doğru uygulanırsa bir o kadar etkili bir taktiktir.

8-Spy Game

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yollarından biri de Spy Game taktiğidir. Onu geri kazanma yollarında sizi emin adımlarla ilerletecek garantili ve çok etkili bir taktiktir. Eski sevgiliniz hakkında istihbarat toplamanız gerekir. Kendisine hissettirmeden bilgi toplayın. Neler yapıyor, geziyor mu? Geziyorsa kimlerle takılıyor? Yeni bir ilişkisi var mı? vesaire gibi ne öğrenebiliyorsanız öğrenin.

9-Özdeşim Taktiği

Özdeşim, karşı tarafın özelliklerini iyi anlamak ve onun gibi görmek, düşünmek, hissetmek, duymak yani özetle onun gibi olmak anlamındadır. Ayrılıkla son bulmuş ilişkilerin yeniden yapılandırılmasında uzmanların mutlaka önerdiği çok önemli yöntemlerden biridir. Bu taktiği hayata geçirmek için eski sevgilinizin cinsiyetinden kaynaklı genel tabiatı, onun psikolojik zaaflarını ve eğilimlerini bilmeniz lazımdır.

Böylece onun ruhunu çözebilir ve kalbinin anahtarını elinize alabilirsiniz. Bunu becerebilirseniz size karşı büyük bir çekim duymasını sağlarsınız. Eski sevgiliyi geri kazanmak için asla es geçilmemesi gereken çok önemli bir taktiktir.

Detaylarını buraya sığdırabilmemiz hayli güç ama yukarıda indirebileceğinizi söylemiş olduğumuz Eski Sevgiliyi Elde Et isimli pdf kitap bu konuda da yardımınıza koşacaktır. Karşı cinsin tabiatına dair şifreler de bu kitapta detaylarıyla anlatıyor. Kitabı indirip okumak isteyenler buraya da tıklayabilirler.

10- Telepati Taktiği

Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktiklerden en sonuncusu Telepati Taktiği. Yüz yüze konuşma olmadan, bilinçaltı seviyesinde kurulan iletişim modelidir. Dua büyü gibi hurafe değildir. Bilimsel bir iletişim kanalıdır. Eski sevgiliyle telepati kurmak zor değildir belli bir frekansa geçer ve doğru kanaldan ilerlerseniz siz de başarabilirsiniz. Beyin gücü ile sevgiliyi geri getirme konusunda başarılı sonuç elde etmek için sezgilerinizin ne kadar kuvvetli olduğu da önemlidir.

Düşünce gücü ile sevgiliyi geri getirme telepati ile aramasını sağlamak onu geri kazanmak için etkili yollardan biridir. Bu konuda şansı en yüksek olanlar burcu ateş ve su grubunda olanlardır. Eski sevgilinin bilinçaltını etkilemek bu grupta olanlar için daha kolaydır.

***

Eski sevgiliyi geri kazanmak için vereceğiniz çabanıza hayli katkı sağlayacak en işe yarar 10 taktiği aktardık. Bu taktiklerle eski sevgiliyi nasıl kazanabilirim merakında olanlara fayda sağlayacak pek çok cevap vermiş olduk. İlişkinizin özel detayları nedeniyle buradaki bilgilerden fayda sağlayamaz ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Tüm dertlerine deva kitap

Şimdi DEV indirimle sahip ol!

Eski sevgiliyi geri kazanmak

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Yorum

 • Aslı

  Teşekkür ederiz ayla hanım.

 • Aslı

  Allahtan ümidi kesmemek lazım. Kitap içindeki tüyoları kullanırsan ve harfiyen uygularsan mutlaka dönecektir.

 • Aslı

  Bu sayfadaki taktikleri uygulayarak ona yaklaşmış olursun. Ancak kitabı satın alıp harfiyen uygularsan eski sevgilin yeni sevgilin olur. Denemekte fayda var.

 • makber

  bu gerçekten işe yarayacak mı ? lütfen cevaplayın.

 • Aslı

  elbette yarıyor. Mutlaka kitap içindeki bilgileri okuyup iyi anlamak lazım. Gerisi çorap söküğü gibi gelir.
  Hemen alıp okumaya başlayın.
  🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir